Image
1 votes
152
Description

Darmowy Tarot Pro - pełna talia Tarota 78 kart.

Tarot, to forma wyroczni. Zadaj pytanie kartom Tarota i wylosuj 3 karty. Poznaj zagrożenia, rady i sugestie, które przygotował dla Ciebie Tarot. Zastanów się dobrze nad sensem i znaczeniem wylosowanych figur, żeby uniknąć pułapek jakie szykować może Tobie los. Za pomocą tej talii 78 kart poznasz odpowiedź związaną z przeszłymi wydarzeniami, które w chwili obecnej będą już za Tobą. Odkryjesz jakie wydarzenia, czy emocje panują w Twoim życiu obecnie, oraz co być może Cię czeka w bliższej lub dalszej przyszłości. Tarot nie zmieni przyszłych wydarzeń ale może pomóc w ich przewidywaniu. Od dawnych czasów wierzono, że posiada on niezwykłe możliwości. Idealna rozrywka dla miłośników horoskopów i ezoteryki. Pamiętaj jednak, że i tak bez znaczenia, co wskażą karty! To Ty masz największy wpływ na swój los.

Codziennie los ukazuje nam inne wydarzenia, codziennie spotyka nas coś nowego i innego. Wylosuj swoją Kartę Dnia i sprawdź co Cię dziś czeka. Warto wziąć pod uwagę fakt, że tarot może być wskazówką ale nigdy nie powie , co Cię naprawdę czeka. Każdy z nas bierze osobiście odpowiedzialność za swoje życie i postępowanie.

Nasza aplikacja Tarot Free Pro jest całkowicie bezpłatna i łatwa w użyciu. Jest ona dostępna dla wszystkich urządzeń z Androidem, takich jak telefony komórkowe, smartfony i tablety. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Języki: Angielski, Polski, Niemiecki i Hiszpański.

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Information
Recommend